Vydařená sezóna
Nejbližší domácí utkání
2016/17
KP BRNO - 1. místo CEWL!!!, 2. ČP!!, 3. ŽBL!
Ligová medaile po 23 letech - holky DĚKUJEM...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Central Europe Women League - CEWL ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu
Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
SPPRAPA s.r.o. konzervárna BZENECRC TRADINGInženýrské stavby BrnoFIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.Autosklo RogerJerseyiNSTAEKONMilan TřískaInkosporHliněnskýKAP CZMattoniSportareál DružstevníRádio BEATKiss Hády
Jihomoravský kraj
MoltenNeopharmaKrematorium zvířat BrnoOFTAL oční klinikaadmitTiproSmartLifeTSBHondaDIVERSEHsportH BOOKDOKTOR FONEVinotéka GongBasket - obchodInca CollagenAtlas-mediaIDENOAltair letenky3S.CZBrněnský DeníkJUMPPARKODM 2017

Mladší minižákyně U12 - Informace

Rozloučení se sezonou

Vážení basketbaloví přátelé, 

dnes se na schůzi řešilo závěrečné posezení rodičů, hráček a trenérů. Velké díky patří Hance Medákové, která si vzala pod křídla organizaci. 

Termín a místo: Jedná se o středu 28.6. od 16:00 a to na lůžaneckých kurtech. K.dispozici bude stolní tenis, petanque a mame k.dispozici i jeden volejbalovy antukovy kurt, abychom si mohli "pinkonout" šestkový volejbal.

K dispozici bude alko - nealko, gril, chtěli bychom i společné opékání špekáčků. 

Zváni ste všichni rodiče i s děvčaty, potvrzení prosím posílejte mě na telefon nebo na mail. Chtel.bych upozornit, že za každého dospělého!! vyjde rezervace na 100kč kvuli rezervaci míst a sportovišť. Pokud byste cokoli potrebovali ohledně tetonakce, nevahejete se obratit na mě. 

Přátelské utkání

Dobrý den, podařilo se mi domluvit přátelské utkání s týmem Vinohrad ročníku 2006 a mladší. Všechny hráčky tohoto ročníku (a také hráčky roc. 2007), které s námi strávily zapasy nebo treninky mají sraz na ZŠ Čejkovicka (Vinohrady, budova s modrými okny) v úterý 16:30. Kvůli dostatecnemu počtu hráček bych chtěl oslovit ještě některé hráčky 2005, které nezasahly do soutezi U13 (napriklad Holubova, Matlova, Obadalova, Marková), aby také přišly a pomohly svým mladším spoluhrackam 😊.

Letní příprava 2017

Letní přípravu zahájíme soustředěním a to v termínu od 13. do 19. srpna. Soustředění proběhne ve sportovním komplexu v Mikulově, který nám poskytuje mnohem kvalitnější zázemí než v loňském roce Lanžhot. Soustředění je pro všechny hráčky ročníku 2005 a pro hráčky ročníku 2006 a 2007, které již zasáhly do tréninkového procesu nebo do zápasů. Programem soustředění bude stmelovani kolektivu, všeobecný pohybový rozvoj a rozvoj herních činností jednotlivce. Bližší informace sdělím ihned, jak je budu mít k dispozici. 

Festival

Tento prispevek bude slouzit jako informační a budu pod něj dávat akruality z turnaje.

1) Cesta a příjezd - zdlouhavou cestu jsme zvladli bez větších obtíží, holky využili komfort, který nám nabídl žlutý autobus 😊

2) První zápas nás čekala Slovanka MB, velmi silny a agresivní soupeř. Holky bojovaly nejen se soupeřem, ale i samy se sebou a svoji nervozitou. Nakonec jsme se z nervozity a podaly bojovny vykon. Soupeř byl však nad naše a nakpnec nas přehrál rozdílem téměř 30 bodů, přesto však patří hráčkám pochvala za solidní výkon. Zitra nás čeká již v 8 ráno soupeř z Ostravy. Držte pěsti 😊

3) K brzkému rannimu zápasu jsme pristoupili zodpovědně od prvnich minuty. I přes pár chybnych rozhodnutí v prihravkach holky predvedli opet bojovny vykon a tradičně makaly v obraně. Vysledkem je více nez 20bodové vítězství nad Ostravou. Holky díky tomuto posunuly jiz tak úspěšnou sezonu, kdyz se nám povedlo proklouznout do čtvrtfinále play off, kde nas čeká v půl 11 Sparta Praha. 

4) I pres dobry vstup do utkani jsme se jen tezko vyporadali s agresivitou soupeře a podlehli dulezitosti utkání. Vysledkem byl vice nez tricetibodovy rozdil a 50 obdrzenych bodu. V polocase z holek jako.mávnutím kouzelneho proutku spadla veskera zátěž a najednou jsme byli Sparte vyrovnanym soupeřem. Vysokou porazku jsme sice neodvratili, presto holkam za predvedeny vykon, hlavně v druhem polocase, musim podekovat. Další utkání nás čeká v 16:30  se souperem ze Slaneho.

5) Po delsim odpocinku jsme nastoupili k dalšímu zápasu. Holky zacaly přesně tam, kde se Spartou skončily - vybornym vykonem. Kromě hluchych 2 minut v půlce 1. čtvrtiny jsme byli jasně lepším tymem. Kazda z hráček se zlepsovala v jednotlivych cinnostech a vysledkem bylo 30bodové vítězství, které nám zajišťuje zítřejší souboj s Basketbalovou Akademií Ústí nad Labem o celkové 5. místo. Po utkání jsmes devcaty navstivili mistni aquapark a holky zregenerovaly v perlickach, whirpoolu a trochu se vyblaznily na toboganech. 

6) Další ranni zápas holky nezacaly nejlépe, avsak postupem času se opět ukazala vule a pozitivni nalada pomohla dostat náš tým zpět do hry. Zvýšená agresivita v obraně nám odlehcila nohy a v zápase s neprijemnym a silnym soupeřem jsme byly lepší. Vysledkem je 15bodové vítězství a konečné 5. místo! V turnaji za.námi zustaly takove tymy jako Chomutov, Ústí n/Labem, Ostrava, Basketbalová akademie Brandýs, Karlovy Vary....navrat kolem pul 9 ke.Grandu.

Mě nezbývá nez poděkovat všem hráčkám (i těm, které zůstaly v Brně) za nadšení, se kterym chodily po celou sezonu na treninky a za praci, kterou predvadely. Chci poděkovat i všem rodičům, kteří holky celou sezonu podporovali a celou sezonu se mnou vydrželi, určitě to.nebylo jednoduché 😊 

Schůzka

Vážení rodiče, chtel bych Vás pozvat na spolecnou schůzi mezi rodiči a trenéry kategorií u12 a u13, ktera se bude konat v pondělí 12.6. v 17:00 v tělocvičně na zš Novomestska. Shodnotime uplynulou sezonu a představíme plán do.budoucna. Prosím o účast všech rodičů, jejichž děti zasahly do treninkoveho procesu nebo do zapasu v techto kategoriích. Schuze bude mit cca 30 minut 

INFO PRO RODIČE A HRÁČKY

V sezóně 2016/17 budeme hrát OP U12

Hlavní trenér: Martin Čermák, tel.: 775087010, e-mail: czerma@seznam.cz

Příspěvky na sezónu 2016/17

Příspěvky na sezónu 2016 - 2017 činí 6.000,- Kč. Z toho klub uhradí 500,- Kč jako příspěvek člena SKKP (3.000,- Kč je nutné zaplatit do 25. 9. 2016 a 3.000,- Kč do 25. 1. 2017). Pokud zaplatíte za celou sezónu najednou do 25. 9. 2016, příspěvek činí 5.500,- Kč !!! V případě jednorázové úhrady tedy ušetříte 500,- Kč. Po zaplacení některé ze dvou variant obdržíte 2x permanentku na Bonver ŽBL a EUroCup v hodnotě 900,- Kč. Pokud budete chtít zaplatit příspěvky jako smlouvu o reklamě (s možností daňového odpisu), nebo seženete pro klub sponzora (viz ceník) - budou se řešit příspěvky individuálně.

Příspěvky plaťte na číslo účtu 237826767 / 0300, jako variabilní symbol použijte rodné číslo hráčky a do poznámek pro příjemce uveďte příjmení a jméno hráčky (ne plátce!!!).